טיפים לבחירת חברת שליחויות

מה שירותי השליחויות המגוונים שמוצעים לנו ומה חשוב לבדוק לפניי שמזמינים משלוח?
במדריך הבא אתם תדעו היכן כדאי לכם לבצע שירות משלוחים לעסק שלכם או כלקוחות פרטיים.

סוגי משלוח

בדקו שהחברה מספקת משלוחים בינערוניים במידה ואתם צריכים. במידה וכן, חשוב לבדוק שהחברה מספקת שירות מהיר באזורי השירות שלכם ואם היא רחוקה ממכם וודאו את זמני השילוח וההגעה שלהם. אם אתם מספקים משלוח אקספרס כחנות אינטרנטית, או כפרטי שרוצה משלוח מהיום להיום, וודאו שחברת המשלוחים מתחייבת לזמנים שלה.

אחריות על החבילות

כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות, חשוב שתהיה אמינה ותדע להעניק ביטחון ללקוחות שלה וראש שקט ששומרים על כל משלוח שמתקבל, בכך שהיא תספק לכם שירותי ביטוח ואחריות לאורך כל התהליך ועד שהחבילה תגיע ליעד.

מחיר הוגן ותחרותי

בין אם אתם מתכננים לבצע אינספור משלוחים בתור חברה עסקית ובין אם אתם אדם פרטי שרוצה לבצע משלוח לחבילות קטנות, בצעו השוואת מחירים בין החברות השונות שמוצעות בבדיקה פשוטה בחיפוש של גוגל, חפשו את השירותים שמתאימים לכם ובדקו האם המחיר מעניק לכם תמורה מלאה. חשוב לוודא שאתם משלמים מחיר שהוא זהה למחירים בשוק כדי שאתם תוכלו להיות עם ראש שקט שאתם משלמים מחיר הגיוני. 

המלצות של לקוחות

השאלה איזה חברת משלוחים תספק לי את השירות הטוב ביותר היא מאד חשובה ואין לצאת לדרך מבלי לעשות בדיקה מקיפה. תוכלו לשאול בתי עסק אחרים עם איזה חברת שליחויות היא עובדת ובדקו בהמלצות של פייסבוק וגוגל האם יש עליה המלצות נוספות והיא באמת טובה עבורכם. בכך אתם רגועים שהמשלוח שלכם יגיע ליעד בזמן המהיר ביותר ובאופן המקצועי ביותר.

רוצים גם משלוח מהיר בשירות אדיב ובמחיר הוגן?

חייגו עכשיו!
חייגו עכשיו!